Typy kmenů a účinky Kratomu

0
48

1. Červené kmeny kratomu
2. Zelené kmeny kratomu
3. Kmeny bílého kratomu

Úvod
Kratom je tropický stálezelený strom pocházející z jihovýchodní Asie a patří do čeledi kávovníkovitých. V tradiční medicíně se používá již po staletí, především v Thajsku a Malajsii, jako stimulant, sedativum a k úlevě od bolesti. Dnes si pro své potenciální léčebné účinky získal oblibu i v západním světě. Kratom je k dispozici v různých formách, včetně prášku, kapslí a extraktů. Existují tři základní druhy kratomu, z nichž každý má své odlišné vlastnosti a účinky. Patří mezi ně červený, zelený a bílý kmen kratomu.

Přehled
Kratom je k dispozici v různých formách, včetně prášku, kapslí a extraktů. Existují tři základní druhy kratomu, z nichž každý má své odlišné vlastnosti a účinky. Patří mezi ně červené, zelené a bílé kmeny kratomu. Obecně jsou červené a zelené kmeny kratomu známé svými sedativními a uklidňujícími účinky, zatímco bílé kmeny kratomu jsou známé svými stimulačními a energizujícími účinky.

Červené kmeny kratomu
Červené kmeny kratomu jsou nejoblíbenější odrůdou kratomu a jsou známé pro své sedativní a bolest tišící účinky. Červené kmeny kratomu se obvykle používají k relaxaci, zmírnění stresu a ke zvládání bolesti. Červený kratom má také sedativní účinek, který může pomoci zlepšit kvalitu spánku. Mezi nejoblíbenější kmeny červeného kratomu patří Red Bali, Red Maeng Da a Red Thai.

Zelené kmeny kratomu
Zelené kratomové kmeny jsou známé svými mírnými účinky, které jsou někde mezi energizujícími účinky bílého kratomu a sedativními účinky červeného kratomu. Zelené kmeny kratomu se často používají k mírné úlevě od bolesti, relaxaci a jako pomoc při stresu. Mezi nejoblíbenější kmeny zeleného kratomu patří Green Bali, Green Maeng Da a Green Thai.

Kmeny bílého kratomu
Bílé kratomové kmeny jsou nejvíce energizujícím typem kratomu a jsou známé pro své povzbuzující a povznášející účinky. Bílý kratom se často používá ke zlepšení nálady, zvýšení soustředění a koncentrace a ke zvýšení hladiny energie. Mezi nejoblíbenější kmeny bílého kratomu patří White Bali, White Maeng Da a White Thai.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno